20 пара/многу Филмот Star Wars Бела Галактички Cufflink Cosplay машка Кошула Ткаенината Копчето Иглички Страна ПОДАРОК
Ново

20 пара/многу Филмот Star Wars Бела Галактички Cufflink Cosplay машка Кошула Ткаенината Копчето Иглички Страна ПОДАРОК

DEN 1151.00
DEN 1353.60

Во форма достапна за нарачката


20 пара/многу Филмот Star Wars Бела Галактички Cufflink Cosplay машка Кошула Ткаенината Копчето Иглички Страна ПОДАРОК
топла продажба cufflinks за унисекс
врвен квалитет
рачно изработени
најдобар подарок за сите вас
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F032
Бренд Име:
dongsheng накит
Материјал:
Метал
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Обликотшема:
Плоштад
Пол:
Унисекс
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Унисекс
Обликот:
Круг
Стил:
Моден
Material02:
Метал

Избор на купувачот