Креативни ѕид декорација смола Bionic ѕид виси гест рака класична поза статуа home/hotel/бар оркестарот браун смола занает
Ново

Креативни ѕид декорација смола Bionic ѕид виси гест рака класична поза статуа home/hotel/бар оркестарот браун смола занает

DEN 1519.00
DEN 1688.16

Во форма достапна за нарачката


[description] дневната соба ѕид ѕид ѕид mural Европската Бергамот кука на ѕидот украси креативна полица смола pendant [материјал] Смола/полимер [тежина] 0.8 KG [пакување] Безбедност кутија
Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Слободен Испорака : Бесплатна испорака цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух пошта која нормално ќе пристигне со 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Враќање/Поврат : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Ѕидот акт улогата ofing тип:
Други
НЕМА.:
CP--7870
Боја Класификација:
рацете V тип кука
Обликот:
Симулирани гест
Карактеристично:
креативна декорација
Употреба:
Дома Декор
декорација Тип:
Моделирање декорација

Избор на купувачот