Црна Underbust Корсет Вест Готски Облека Топ Плус Големина S-XXXXXXL
Ново

Црна Underbust Корсет Вест Готски Облека Топ Плус Големина S-XXXXXXL

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети

Избор на купувачот