JIGU Оригинални лаптоп Батеријата 3CRH3 T2JX4 WDX0R WDXOR за DELL 15MF ПРО-1508T 13MF 13 5000 5368 3189 14 5468 15 5568
Ново

JIGU Оригинални лаптоп Батеријата 3CRH3 T2JX4 WDX0R WDXOR за DELL 15MF ПРО-1508T 13MF 13 5000 5368 3189 14 5468 15 5568

DEN 2016.00

Во форма достапна за нарачката

Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас.
Тоа не е можно, не сите. Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса.

Главните својства

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
3001 - 4000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
11.4 V
Број На Модел На:
3CRH3 WDX0R
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Избор на купувачот