Бесплатен превозот! 100pcs избрани Gerbera Daisy Цвет 0.86 инчен смола Flatback Cabochons за Цвет Прстени, Приврзоци,Накит DIY
Ново

Бесплатен превозот! 100pcs избрани Gerbera Daisy Цвет 0.86 инчен смола Flatback Cabochons за Цвет Прстени, Приврзоци,Накит DIY

DEN 673.44

Во форма достапна за нарачката


Материјал : смола Боја : избрани КОЛИЧИНА : 100pcs/многу Големина : appox. 22mm
Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Дното цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере.
Слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.
Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, додека, исто така, поддршка на Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, доколку постои било каква тешкотија, ве молиме известете ме НАПРЕД.
Ве молиме кликнете на "Продажен Објект" за да пронајдете повеќе придобивки :
Прибл. време на испорака,може да се tackable. pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и подобро со твоите тел број лево за во време на испорака . Благодарам многу!

Главните својства

Стил:
Вештачки
Материјал:
Смола
Тема:
Цвет
Големина:
2.2cm
Објектот:
вештачка смола цвет

Избор на купувачот