Продажба Попуст ! NICI кадифен играчки полнети кукла цртан филм животинско зима мечка тед теди пријател дете спиење приказна роденденски подарок 1pc
Ново

Продажба Попуст ! NICI кадифен играчки полнети кукла цртан филм животинско зима мечка тед теди пријател дете спиење приказна

DEN 865.00
DEN 911.04

Во форма достапна за нарачката

NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .
Ви благодарам многу!
Продажба Попуст ! NICI кадифен играчки полнети кукла цртан филм животинско зима мечка тед теди пријател дете спиење приказна роденденски подарок 1pc Материјал : кадифен
Облик : мечка
Боја : како на сликата покажува
Големина : за 45см
Тежина : околу 0.3 kg
Различни batchs,таг и на самото место може да се различни,се надевам, ќе може да ги разбере!
Сите мои nici играчки се од производителот,ознака и ткаени етикета може да се различни со еден ќе купи од физички продавница,но играчка е иста!(специјалност продавница може да додадете некои othertag!)
Оригиналниот значи : Дизајн->Произведе->да Дистрибуирате->ексклузивни агенцијата сите овие процес од страна на една компанија.
Па ако ви треба оригиналниот играчка,ве молиме посетете ја franchised продавница!
Се надевам дека ќе може да understan! : )
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Превозот :
ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ!
1), ќе обезбеди бесплатен превозот за повеќето купувачи,а defaut начин на транспорт е Кина се Регистрирани Воздух Mail.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS ..ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
кендис guo
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
989811
Материјал:
Кадифен
Форма:
Животните

Избор на купувачот