KNL ХОБИ Vogager Модел PE35579 ram меморија Ц1 главната битка тенкови за да се надополни со метални парчиња гравирање
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35579 ram меморија Ц1 главната битка тенкови за да се надополни со метални парчиња гравирање

DEN 2137.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот