Креативни голема hippocampus дечко Перница за спиење морето коњ перница кадифен играчки бесплатен превозот
Ново

Креативни голема hippocampus дечко Перница за спиење морето коњ перница кадифен играчки бесплатен превозот

DEN 1535.52

Во форма достапна за нарачката


Кога ќе се'повторно не околу вашата девојка или дечко од времето кога тие сакаат во текот на ноќта кога не постои мисла за она што би можело да се исклучат своите осамени премногу! ! ! Да! Ние го избере ова бебе да спие во текот на ноќта кога тој е како да се држи околу hugging дечко или девојка Љубов неа (него) донесе во него (неа). Нека неа (него) опкружен со придружник. Перница во секојдневниот живот е навистина многу практичен, овој дел перница според ергономски дизајн, неговото чувство и hugging нејзиниот дечко е иста Вовед Ткаенини : супер меки краток кадифен Внатрешни материјал : три-димензионални вакуум PP памук Овие модели може да се мијат надвор Спецификации : вкупна должина од 1,5 m ширина 50 CM дебели 18 CM
Плаќање : 1. Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени. 2. Ве молиме да ја плати во рок од пет дена по поставување на цел, или контактирајте со нас со детали. Превозот : 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена по вашата исплата завршен. 2. Ние брод на светот, Испорака метод : од Кина пост,Шведска Пост, Сингапур Пост, Хонгконг Пост, холандски поштенски EMS, DHL, или UPS. како и обично, ефикасна испорака е од Кина Пост. 3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш обичај ќе го одложи пакет за инспекција. Ве молиме да контактирате со нас, прво за статусот на пратката пред повратни информации. 4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот. 5. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, Па Ако било која причина'повторно не се задоволни или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, да ни даде шанса да slove и да се направи, благодарение. Повратни информации : 1. Вашето задоволство е наша крајна цел; 2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне; 3. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако имате било какви прашања или потреби,ве молиме не двоумете се да ни e-mail. Ве молиме слободно да ни e-mail, Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро! Ви благодариме за вашата нега.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Hippocampus
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Бренд Име:
SPIXT
Форма:
Гениј
Предупредување:
Дечко Перница
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
море коњ

Избор на купувачот