Рачни Мултифункционален HighTemperature За Чистење Со Пареа Машина За Висок Притисок На Пареа Чистач На Пареа Сауна Автомобил Мие Четка
Ново

Рачни Мултифункционален HighTemperature За Чистење Со Пареа Машина За Висок Притисок На Пареа Чистач На Пареа Сауна Автомобил

DEN 3951.00
DEN 4159.20

Во форма достапна за нарачката


Рачни Мултифункционален High Temperature За Чистење Со Пареа
Машина За Висок Притисок На Пареа Чистач На Пареа Сауна Автомобил Мие Четка
Сликата покажува :

Главните својства

Бренд Име:
LZHZXY
Напон (V):
220v
Тип:
пареа четка
сертификација:
CE,RoHS
Пареа Времетраење:
>30 минути
Вода Недостиг На Алармот:
Yes
Почиста Тип:
чистач на пареа
Број На Модел На:
1
Моќност (W):
2000W
Име на производ:
GL0034

Избор на купувачот