DIY Scrapbooking Комплет 6inch Цвеќиња Блум Пеперутка Трудови Шема Декоративни Scrapbooking Хартија Печатени Позадина Занает Хартија
Ново

DIY Scrapbooking Комплет 6inch Цвеќиња Блум Пеперутка Трудови Шема Декоративни Scrapbooking Хартија Печатени Позадина Занает

DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Хартија Големина : 6 x 6" (15.2* 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 24 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн
Материјал : Хартија Големина : 6 x 6" (15.2* 15.2 cm) Занает : печатење, бронзирање, умре сечење детали за Производот : 24 модели, 2 ПАРЧИЊА по дизајн

Главните својства

Бренд Име:
Месопотамија
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
PP015A
Материјал:
Хартија
Занает:
печатење, бронзирање, умре сечење
Големина:
6,15.2*15.2cm
Лабава-лист:
24 Лист
Стил:
Блум Цвеќиња Пеперутка
боја:
Сина,Црвена

Избор на купувачот