FUMAT Обоено Стакло Ѕид LED Светилка Ѕид Уметност Сенка За Дневна Соба и Кревет Затворен Светла Тела Коридор Бар Sconces Ѕид Светилки
Ново

FUMAT Обоено Стакло Ѕид LED Светилка Ѕид Уметност Сенка За Дневна Соба и Кревет Затворен Светла Тела Коридор Бар Sconces Ѕид

DEN 3964.00
DEN 4173.12

Во форма достапна за нарачката


Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега. Бидејќи веб-сајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси. Pls да пребарувате # FUMAT стакло светилка # наместо #Тифани Светилка# Благодарам. 100% Висок квалитет и Сосема нова Функција : Материјал : метал смола стакло Сијалица : E27*1 Напон : 110 V -130 V 220 V -240 V Применливи Место : Ресторан/ Кујна/Hotel /Бар Боја : сина, жолта бела Димензии : Висина 31cm Ширина 27cm (1inch=2.54 см) основи на Собранието е потребно Ноќ светлина НА Дневна светлина НА Дневна светлина НАДВОР Details & Големина ширина 27cm * висина 31cm Вистински Пука Safety Пакет : Капка Тест Пред Испраќање На Секој Cutomer Плаќање 1.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму. Превозот 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. 2.Ние брод вашата адреса која сте оставени на Aliexpress ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ако сакате да го смените друга адреса, ве молиме да ни остават порака на Aliexpress mail или контакт со Али онлајн разговор. 3.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce. 4.Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите. 5.Ние вообичаено се испрати објект за вас како нашето ветување превозот време. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат. Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници. 6.Локалните ги собереш не е достапна. Повратни информации 1.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не'т биде брзо да се остави негативни / неутрален повратни информации.Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и решавање на било какви проблеми за вас и секогаш се остави позитивни повратни информации за сите наши клиенти . 2.Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние го цениме тоа многу. 3.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор во Aliexpress. 4.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми. За нас Добредојде за промет на големо! Ние и ветуваме да понуди најниска цена и висок квалитет на производите. Контактирајте со нас Нешто што можеме да направиме за вас, ве молиме ни e-mail, ние сме секогаш во вашата услуга.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Боја На Каросеријата:
Светло Жолта,Сина
Напон:
220V,110V,90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Бренд Име:
FUMAT
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
ТБ 108WQ 5
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
FMT ТИФАНИ
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Се повлече жица
Тип На Објект:
тифани стакло ѕид sconce
Стил:
европски Стил антички ѕид sconce
Абажур форма:
стакло сенка
Абажур материјал :
Стакло
Абажур Боја:
Повеќе
Занает:
Рачно изработени
Нарачана:
Yes
Напон:
110-130V 220-240V
оригиналниот:
Кина
Функција:
Медитеранскиот Стил На Светилка

Избор на купувачот