KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35693 Buchen-Nagr L4500 4X4 Тешки-должност камион надградба метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35693 Buchen-Nagr L4500 4X4 Тешки-должност камион надградба метални делови гравирање

DEN 2125.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Воен камион / приколка
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот