12pcs/многу УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Цвеќиња Копче Срцето Вода капка Смола Калапи За DIY Ѓердан Шарм Изработка на Накит
Ново

12pcs/многу УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Цвеќиња Копче Срцето Вода капка Смола Калапи За DIY Ѓердан Шарм Изработка на

DEN 192.00
DEN 206.88

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Силикон
Количина : 1pcs
Состојба : 100% Сосема Нов

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Објектот Тежина:
65g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
MJ

Избор на купувачот