Топла продажба Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter 12V Двојниот Конектор за Адаптер Штекер Полнач во Штекер Plug Автомобил Accesories Нови
Ново

Топла продажба Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter 12V Двојниот Конектор за Адаптер Штекер Полнач во Штекер Plug Автомобил

DEN 217.00
DEN 230.88

Во форма достапна за нарачката

Опис
Широко се користи со електрична опрема за напојување :
На возилото,GPS, мобилен телефон, камера, mp3 (не може да чад)
Инсталации за полнење за цигара запалки да се инсталира на било 12 V мотор, Брод, Јава трева, трактор или со автомобил.
Едноставен за инсталација и употреба.
Барел внатрешен дијаметар : 2.1 cm/0.83"
Барел внатрешна должина : 3.6 cm/1.42"
Должина на кабелот : 20cm/7.87" Осигурач НЕ се Вклучени
Напон : 12 V 1x Полесни Двоен Приклучок Приклучок
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Материјал Тип:
како се покаже слика
Специјални Функции:
Запалка приклучок За користи со електрична опрема за напојување
Име На Модел:
Полесни Двоен Приклучок Приклучок
Објектот Ширина:
2.5cm
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Тежина:
113g
Бренд Име:
VODOOL
автомобил accesories:
dual Штекер Приклучок адаптер
Полесни Двоен Приклучок Приклучок:
запалка приклучок за моќ socket
Напон:
12v

Избор на купувачот