Суши Decal Ресторан Налепница Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Суши Налепница
Ново

Суши Decal Ресторан Налепница Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Суши Налепница

DEN 156.00
DEN 240.96

Во форма достапна за нарачката

Суши Decal Ресторан Налепница Постери Винил Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Суши Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден. ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу.

Главните својства

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
58x62cm, 90x96cm, 40x43cm, 70x75cm, 20x22cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници,За Плочка
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Суши 023
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Избор на купувачот