2018 нови пристигнување 56cm Реални Мек Винил Раѓа Кукла бидете кул момче Lifelike Раѓа Кукли 22 Инчен Дете Божиќ Подарок Играчки
Ново

2018 нови пристигнување 56cm Реални Мек Винил Раѓа Кукла бидете кул момче Lifelike Раѓа Кукли 22 Инчен Дете Божиќ Подарок Играчки

DEN 2962.00
DEN 5807.52

Во форма достапна за нарачката


Descrip рање :
Големина : За 56cm
Тежина : Околу 1.45 kg
Структура : на главата и екстремитетите се увезуваат силикони, не се многу меки, умерено мека тешко, телото е памук, многу мека; Кукла може да екстремитети активности, можат да седат може да лага; Не стои, не може да се зборува; Платно кукла тело нема да влезете во вода
Очи : високо-одделение акрилик очи, очите не можат да трепка
Коса : ставете перика
Облека : скроени според кукла големина

Главните својства

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не мултифункционален
Број На Модел На:
w1070
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Карактеристики:
DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
OtardDolls
Димензии:
61cm
Возраст Опсег:
> 3 години

Избор на купувачот