Секс Алатки За Продажба На Електро Шок Стимулира Градите Брадавица Клиторисот И Пенисот Мастурбацијата Масажа Возрасни Секс Играчки За Парови.
Ново

Секс Алатки За Продажба На Електро Шок Стимулира Градите Брадавица Клиторисот И Пенисот Мастурбацијата Масажа Возрасни Секс Играчки

DEN 1555.00
DEN 1728.00

Во форма достапна за нарачката

Производ : (А) Овој производ е слаба струја се применува на чувствителните области на телото, се доживее вистински чувство на повици; може да се подобри на телото возбуда и задоволство. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации е многу важна за нас.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.Боја : како што покажува 4. Можете да даде целосна претстава за вашата имагинација, да играат и да копа користење на овој метод, со најголем степен на забава и возбуда. Може да се олесни притисокот да се намали стресот.
опис на производот :
1 материјал : ABS и стакло.Ние ги користиме Зачувам плаќање. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго. Тоа може да биде како најмала дожд, шумолењето на водата; и да се мешајќи вибрации, па сте возбудени. (Б) да промовира мускулна активност, зголемување на циркулацијата на крвта, имаат добра толпата за ниска чувствителност ефект. 2, стакло е вметната во главата на бела домаќин, приклучок за во струја, тогаш белата дното на главната ротари switch. Зачувам поддржува Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер итн. Апсолутно никакви чувства на луѓето се обиделе навистина нервни од крајна точка повик. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Аналогни се создаде сосема природно лен јасни и задоволство. Ние брод предмети преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Кина Пост или Хонг Конг Пост. 3, Добро! Можете да започнете да уживате во него! Патем, тековната големина на царинење може да се ротира круг копчето на дното за да се контролира О! Електричен шок ќе се произведуваат 50 ~ 60hz струја, овозможувајќи им на корисниците да имаат малку трнење, чувство малку како акупунктура. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Pls се направи исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата. (Забелешка : За безбедноста progressive)
1. (В) во брадавица, клиторисот, вагината, G место, на glans, устата за да се создаде чувство на свежи лен.големина : како што покажува 3.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние нудиме 12 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и /или злоупотребени по приемот). (Iv) DIY карактеристики.

Главните својства

Бренд Име:
malomalo
Број На Модел На:
ML-166-10
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Вид:
електро шок секс играчки
Тип На Објект:
секс играчки за жена
Објектот:
Секс Производи
Стил:
мастурбацијата масажа
Тип:
Возрасни секс играчки за жени
Употреба:
секс играчки за парови
жешка:
еротски играчки

Избор на купувачот