KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35485 M51 & ldquo; Израел Шерман & rdquo; средни кочија надградба со метал гравирани
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35485 M51 & ldquo; Израел Шерман & rdquo; средни кочија надградба со метал гравирани

DEN 2456.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот