50 sets10mm Snap Копчиња+Рачно да го инсталирате алатка. Заградени.DIY додатоци. Метални копчиња. фармерки.Украсни копчиња. Прилепува занитвам
Ново

50 sets10mm Snap Копчиња+Рачно да го инсталирате алатка. Заградени.DIY додатоци. Метални копчиња. фармерки.Украсни копчиња. Прилепува

DEN 486.00
DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот

Главните својства

Големина:
10mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
655
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Метал Тип:
никел

Избор на купувачот