Чонгкинг Квалитет! Доза и Издувните Вентили за Полнење за 190F/GX420 420CC Бензински Мотор,7KW Gnerator Делови
Ново

Чонгкинг Квалитет! Доза и Издувните Вентили за Полнење за 190F/GX420 420CC Бензински Мотор,7KW Gnerator Делови

DEN 1080.00

Во форма достапна за нарачката

Чонгкинг Квалитет! Доза и Издувните Вентили за Полнење за 190 F/GX420 420 CC Бензински Мотор,7 KW Gnerator Делови
Погоден Генератор/Модел на Моторот : се Вклопува 190 F/GX420
Ние сме обезбедување на целосна палета на резервни делови за GX420,190 F/192 F Бензински Мотор, вклучувајќи ги, crankcase, carburetor, цилиндар на главата, вентили, палење серпентина, покривање на цилиндар на главата, клипот, клипот прстен, camshaft, масло dipsitck, моторот за вклучување/исклучување на уредот, резервоарот за гориво, petcock, лого, crankcase страна маска, одвратна стартер, електрични стартер мотор, flywheel, гувернерот брзина опрема, контролен, извори и др.

Главните својства

Број На Модел На:
190F/GX420/192F
is_customized:
Yes
квалитет:
ОЕМ квалитет

Избор на купувачот