Моден жените мали крава вистинска кожа ранец мажите schoolbag машки sac dos училиште кеси за девојки женски мини ранци
Ново

Моден жените мали крава вистинска кожа ранец мажите schoolbag машки sac dos училиште кеси за девојки женски мини ранци

DEN 2016.00
DEN 5759.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Буква,Везови,Црисс-Крос
Бренд Име:
lieliestar
Број На Модел На:
SL800001
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Тип На Објект:
кожа ранец
Стил:
Јапонија и кореја Стил

Избор на купувачот