32 Во 1 Шрафцигер Поставите Мултифункционален Завртка Возачот Битови Телефон Лаптоп Види Поправка Алатка Рака Алатки
Ново

32 Во 1 Шрафцигер Поставите Мултифункционален Завртка Возачот Битови Телефон Лаптоп Види Поправка Алатка Рака Алатки

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


32 Во 1 Шрафцигер Поставите Мултифункционален Завртка Возачот Битови Телефон Лаптоп Види Поправка Алатка Рака Алатки
Материјал : Хром Vanadium челик
Примена : мобилни телефони,coumputers,мали апарати расклопување

Главните својства

Бренд Име:
Tucuxi
Тип:
Комбинација,Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број на Парчиња:
32 во 1
Број На Модел На:
Шрафцигер Сет
Пакет:
Случај
Големина:
other

Избор на купувачот