YINGTOUMAN Топла Продажба Monocular Телескоп Преносни Отворено забележување на т.н Опсегот за HikingTraveling HD Телескопи со Campass/Tripod
Ново

YINGTOUMAN Топла Продажба Monocular Телескоп Преносни Отворено забележување на т.н Опсегот за HikingTraveling HD Телескопи со

DEN 898.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


Зголемување : 8×
Тип:40*60
Поле на гледање:800m/2000m
Призмата материјал:BAK-4
Тежина:за 446g

Главните својства

Тип:
Monocular

Избор на купувачот