CITALL 03-408 14pcs Мотоцикл Carburetor Поправка Комплет Хидрати Обнова на Поставување одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001 2002
Ново

CITALL 03-408 14pcs Мотоцикл Carburetor Поправка Комплет Хидрати Обнова на Поставување одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката

Carburetor Поправка Комплет Хидрати Обнова на Поставување одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001-2002 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Златна & Црно-Сребрен Материјал : Метал & Гума & Пластични Производителот Дел Број : 03-408 Компатибилен Со : одговара за Поларис Sportsman 500 ХО 2001-2002 Објект се вклучени : 1 x carburetor поправка kit (14 парчиња)
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински. Забелешка : ве молиме проверете нашата слика да го видиш она што производи ги имаат пред да ја купите. "Опис На Производот
Функција :
1) Добри перформанси.
2) Лесно да се инсталира.
3) Тоа е издржлив и лесен. "Фото Шоу

Главните својства

Бренд Име:
CITALL
Тип на Лим Алатки:
Лим Алатки Сет
Лим Алатка За Удари Од Прекин:
14
боја:
Црна,Сребрена,Златна
боја:
Златна & Black & Сребро.
Производителот Дел Број:
03-408
одговара 1:
за Поларис Sportsman 500 ХО 2001 2002

Избор на купувачот