Fpc штекер ffc флексибилен кабел 1.0mm7p посебен конектор 7pin игла
Ново

Fpc штекер ffc флексибилен кабел 1.0mm7p посебен конектор 7pin игла

DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


Нашата компанија е специјализирана во производство на FFC / FPC рамен кабел конектори и флексибилен кабел, crimp-стил бар конектор, USB серија производи се широко се користи во дигитални камери, дигитални фото рамки, преносни DVD, автомобил аудио, навигација со автомобил, принтери, лаптоп компјутери и апарати за домаќинство.
Ние сме биле ангажирани во електронски компоненти истражување, развој и производство, акцент на наука и технологија, строги управување, за доброто на "квалитетот на прво место, клиенти прво, кредитни првиот" бизнис филозофија, посветен на обезбедување на висок квалитет на производите и задоволителна услуга.
Искрено очекуваме да на секоја компанија набавки, чување на сопствениците и дома и во странство за да ја посетите и да се преговара за бизнис, се создаде брилијантна

Главните својства

Број На Модел На:
Fpc штекер ffc

Избор на купувачот