6x3.5x3.5mm 2-Pin Еден Вертикална PCB Монтажа SMD SMT Тактилни Префрлате
Ново

6x3.5x3.5mm 2-Pin Еден Вертикална PCB Монтажа SMD SMT Тактилни Префрлате

DEN 171.36

Во форма достапна за нарачката

Име на производ Такт се Префрлите Acuion Тип на Еден Прекинувач Големина 6 x 3.5 x 3.5 mm / 0.24" x 0.1" x 0.1"(L*W*T) Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Бела, Сребро на Ѕвонење

Главните својства

Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на купувачот