Нови LCD Дисплеј Матрица 7 ТАБЛЕТ YH070IF50H-A 165*100mm 1024*600 LCD Екран Панел Замена Модул Прикажување Рамка Бесплатен Превозот
Ново

Нови LCD Дисплеј Матрица 7 ТАБЛЕТ YH070IF50H-A 165*100mm 1024*600 LCD Екран Панел Замена Модул Прикажување Рамка Бесплатен Превозот

DEN 1140.00

Во форма достапна за нарачката


Нови LCD Дисплеј Матрица 7" инчен ТАБЛЕТ YH070 IF50 H-A 165*100mm TFT LCD Екран Панел Замена Модул Прикажување Рамка Бесплатен Превозот
Како на LCD екранот може да има различна верзија за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот lcd кабел, lcd панел големина и lcd дисплеј со резолуција е иста како и листата еден пред купување.
Пакет : 1 PCs/многу LCD Екран без допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да бидат различни како вашата листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
YH070IF50H НА
фитинг за :
YH070IF50H-LCD дисплеј НА

Избор на купувачот