о бебе нејзиното момче својата девојка балони бебе туш декорација момче девојка туш банер Родова Открие злато сребро писмо балон
Ново

о бебе нејзиното момче својата девојка балони бебе туш декорација момче девојка туш банер Родова Открие злато сребро писмо балон

DEN 106.00
DEN 114.72

Во форма достапна за нарачката

【Име】 бебе туш балони 【големина】 16inch 【материјал】 алуминиумска фолија 【КОЛИЧИНА】 како atteched слики фолија балони имаат виси ознаки за страна на ѕидот
Превозот 1. Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен мал пакет плус . 2. ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. превозот време : Тоа нормално се земе 20-45days да пристигне, Понекогаш тоа може да потрае и до 60 дена, поради лошите временски услови или строги царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо . кога ќе не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви помогнат да се реши. Повратни информации Доколку не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете добар фидбек. Јас f имате било dissatisfaciton( како на пример, стока/логистички проблем),ве молиме контактирајте со нас да се реши пред да ја напушти негативни повратни информации или да поднесат спор. Ние ќе се обезбеди најдобра услуга. Ви благодариме!

Главните својства

Ballon Големина:
16inch
Обликот Стил:
Писмо
Бренд Име:
paiduixiong
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Повод:
Крштевка & Крштевањето
Број на Компјутери:
6Pcs
Број На Модел На:
16inch
Повод:
Бебе туш
Големина:
16inch

Избор на купувачот