Нови 2610mAh TLP026E2 батеријата за Алкател Идол 4 6055U Крикет паметен Телефон
Ново

Нови 2610mAh TLP026E2 батеријата за Алкател Идол 4 6055U Крикет паметен Телефон

DEN 384.00

Во форма достапна за нарачката

Тип : Општ Cid)
Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 2610m Ah
Батеријата операција време зависи од фактори како што се :
Пренесување на моќ ниво
Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица)
Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот.
Пакет се вклучени :
1* батеријата

Главните својства

Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Бренд Име:
FGHGF
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
TLP026E2

Избор на купувачот