Нови V Јака Крои Ракави Тенок Vestidos Vestido Chiffon Фустан Украина Плус Големина Фустани 2017 Лето Се Облекуваат Жените
Ново

Нови V Јака Крои Ракави Тенок Vestidos Vestido Chiffon Фустан Украина Плус Големина Фустани 2017 Лето Се Облекуваат Жените

DEN 1742.00
DEN 3415.68

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина на Градите, Половината Должина Рамо S 80 64 94 50 M 84 68 95 51 L 88 72 96 52 XL 92 76 97 53
Мерење Во Инчи Големина на Градите, Половината Должина Рамо S 31.5 25.2 37.0 19.7 М 33.1 26.8 37.4 20.1 L 34.6 28.3 37.8 20.5 XL 36.2 29.9 38.2 20.9

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
EAHILINCEA
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
2017 Лето Се Облекуваат Жените
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
европа и америка
Шема:
Полна Боја
Комбинација форма:
Singleton
Облека фуста:
поставете ја главата
Моден Елемент:
Крои, Алкохол, И Bumping
наведени година / сезоната:
Во летото 2017
Главните состојки ткаенина:
Полиестер
НЕМА.:
2362
Боја:
Бело, Сино
Големина:
S, M, L, Xl, Xxl

Избор на купувачот