бесплатен превозот 2017 Природен Латекс 41 И се Разликуваат отпор бендови поставите сила фитнес салата за вежбање тренингот фитнес опрема
Ново

бесплатен превозот 2017 Природен Латекс 41 И се Разликуваат отпор бендови поставите сила фитнес салата за вежбање тренингот фитнес

DEN 258.00
DEN 286.56

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Сосема Нов и Висок Квалитет.
Одлично за старт-базирани сила за обука.
Направени од премиум квалитет на природен латекс и нема да над-протега за разлика од поевтини копии.
Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.
И за мажите и за жените.
Боја може да се прилагоди. Усвојување на чисто природен латекс материјал. Отпор бенд сугерира дека тоа е бенд кој може да им помогне на фитнес ентузијасти да се направи отпор вежба. Тоа може да се подобри мускулната сила, телото флексибилност и физичка мобилност. Луѓето можат да се користат за да се губат телесната тежина и вежбање на телото флексибилност. Погоден за рака или нога сила подобрување на активности. Оваа иновативна бендот ќе го направи телото повеќе одговара. Поврзани настава s :
Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
-Shippment
1.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но, ако цел повеќе од 200$, ние ќе брод од Експрес бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена.
2. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да ги пополни барање woth логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.

Главните својства

боја:
Црна, Зелена, Црвена, Жолта, Розова, Виолетова, Портокалова
Примена:
На Возилото Exerciser
Бренд Име:
kylinfit
Број На Модел На:
2080mm
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Жените

Избор на купувачот