Beibehang 3D Позадина Олеснување Стерео Топло Романтична Флорални Мурали во ЖИВО Позадина Ѕид на дневната Соба Спална соба Mural de papel parede
Ново

Beibehang 3D Позадина Олеснување Стерео Топло Романтична Флорални Мурали во ЖИВО Позадина Ѕид на дневната Соба Спална соба Mural

DEN 720.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката

Ова не е целосна позадина. На пример, големина : 3 метри широк, 2.

Главните својства

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на купувачот