деца Бивол Рог Eye Glasses Оптички Рамка Monturas Де Gafas Oculos Де Grau Feminino Lentes Opticos Симпатична Очила во Рамки EV0826
Ново

деца Бивол Рог Eye Glasses Оптички Рамка Monturas Де Gafas Oculos Де Grau Feminino Lentes Opticos Симпатична Очила во Рамки EV0826

DEN 826.56

Во форма достапна за нарачката


очила,очила рамка,oculos,gafas,eye glasses рамки за жените,наочари,бивол рог очила,ознака,lunette de vue,eyeglass рамка eyewear,oculos де grau feminino,оливер народи,monturas де gafas,наочари рамки мажи,јасно очила,oculos де grau masculino,злато, дрво, рамки за очила,тркалезна метална рамка очила,силуета титаниум eyeglass рамки,eye glasses рамки за мажите,montures де lunette,титаниум наочари rimless,очила за жените,lentes opticos,деца,оптички рамка,oculos grau,висок рецепт очила,nerd очила рецепт eyewear,наочари рамка жените,оливер народи очила,модерен eyeglass рамки,eyewear,јасно мода очила,eyeglass рамки,спектакл рамка спорт,gafas graduadas,gafas mujer,оптички очила,очила рамка,гроздобер спектакл рамки,компјутерски очила,anteojos,лажни очила
Рецепт Леќа, Оптички Рамка Детето Деца TR90 Наочари Цртан филм Симпатична Myopia Очила Рамка Armacao де Oculos Grau EV0826
Материјал : TR90
Големина : 46mm-18mm-128mm
Леќа висина : 30мм
Оваа очила за око за заштита.
Купи еден ќе добиете :
а очила случај
а очила платно
симпатична ballpen како божиќ подарок
Сина оптички очила рамка
Црно-Жолта оптички очила рамка
Црно-виолетова оптички очила рамка
Јасно Пурпурна оптички очила рамка
Пинк оптички очила рамка
Пакет :
Како да се цел рецепт очила?
1. Одберете рамка во нашата продавница.
2. Контактирајте со нас, и испратите вашиот рецепт.
3. Изберете леќи врз основа на вашиот рецепт. Ве молиме да се консултирате со нас, ако не знаат како да го одберете.
4. Закажете на двете рамка и леќа, и да се направи исплата.
5. Чекање за добивање на пакет
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме обрнете внимание на вашата нарачка по донесување на плаќање. Ние ќе ве контактираме доколку постои било каков проблем за време на процесирање на нарачката

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
EV0826
Бренд Име:
EV
Eyewear Додатоци:
Рамки
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Тип:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамка
Рамка Материјал:
Ацетат TR90
рамка боја:
Црна, сина,жолта,виолетова ,розова
Големина:
50mm-16mm-128mm
Употреба:
Оптички рамка наочари рамки
За:
Читање, проучување на играње
Случај:
Бесплатни Случај

Избор на купувачот