KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35309 Кина 99A главната битка резервоарот надградба на метал гравирање парчиња (ХОБИ ШЕФ)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35309 Кина 99A главната битка резервоарот надградба на метал гравирање парчиња (ХОБИ ШЕФ)

DEN 1567.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот