Компјутерски Очила Жена Оптички Очила Рамка Човек Рецепт Леќа Целосна Рамка Ретро Рамка на Очила Oculos де Grau EV0818
Ново

Компјутерски Очила Жена Оптички Очила Рамка Човек Рецепт Леќа Целосна Рамка Ретро Рамка на Очила Oculos де Grau EV0818

DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Компјутерски Очила Жена Оптички Очила Рамка Човек Рецепт Леќа Целосна Рамка Ретро Рамка на Очила Oculos де Grau EV0818
Материјал : TR90
Големина : 54mm-16mm-138mm
Леќа висина : 33mm
Рамка Боја : Црно-Бело.виолетова,црна,black&gold
Купи еден ќе добиете :
а очила случај
а очила платно
симпатична ballpen како подарок.
Black&White оптички очила рамка
Виолетова оптички очила рамка
Black&Gold оптички очила рамка
Црна оптички очила рамка
Како да се цел рецепт очила?
1. Одберете рамка во нашата продавница.
2. Контактирајте со нас, и испратите вашиот рецепт.
3. Изберете леќи врз основа на вашиот рецепт. Ве молиме да се консултирате со нас, ако не знаат како да го одберете.
4. Закажете на двете рамка и леќа, и да се направи исплата.
5. Чекање за добивање на пакет
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме обрнете внимание на вашата нарачка по донесување на плаќање. Ние ќе ве контактираме доколку постои било каков проблем за време на процесирање на нарачката

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
EV0818
Бренд Име:
EV
Рамка Материјал:
Пластични
Eyewear Додатоци:
Рамка
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
боја:
Црна, портокалова,виолетова
Големина:
54mm-16mm-138mm
степен:
Обичен огледало
Употреба:
Оптички Очила Рамка
За:
Читање состанок возење проучување на работа и играње
очила:
Компјутерски Очила
Случај:
Бесплатни Случај
Рамка Материјал:
Ацетат

Избор на купувачот