Мажите Чанта Машки Паричник Zip СТП Кожа Нов Стил Пристигнување Топла Продажба Повик за Трговски Бизнис Новина Стилски Корисна Спојки Торба Долго
Ново

Мажите Чанта Машки Паричник Zip СТП Кожа Нов Стил Пристигнување Топла Продажба Повик за Трговски Бизнис Новина Стилски Корисна

DEN 697.00
DEN 811.20

Во форма достапна за нарачката


Оригинално Дизајнирани, Гаранција За Квалитет.
Карактеристики :
1. Мулти Кредитна картичка во држачот и Паричникот
2. Материјал : СТП
3. 8 кредитна картичка слотови, 3 Сметка Слотови, 1 Видиме џеб, 2 Патент џеб
4. Производ Големина : 20.5 cm x 11.5 cm х 4.5 cm (затворена)
5. Достапни Бои : Кафе
Производот се покаже :

Главните својства

Бренд Име:
ЛУД
Главен Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Паричници:
Организатор Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
20.5cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
11.5
Материјал Состав:
PU
Број На Модел На:
fgsdfg
Обвивка Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Монета Џеб,Passcard Џеб,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот

Избор на купувачот