возрасни удар деца скутер свитлива СТП 2wheels отворено спортски сите алуминиум урбани кампусот транспорт
Ново

возрасни удар деца скутер свитлива СТП 2wheels отворено спортски сите алуминиум урбани кампусот транспорт

DEN 4944.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
Бела, Црна
Тркала Материјал:
Високо еластична СТП
Тркала Уред:
Planar
Тип:
Рамна Плоча
Возраст:
Дете
Тело Материјал:
Алуминиум
Тркала Број:
2
Применливи Луѓе:
Мажи
Број На Модел На:
SK8-0055
Бренд Име:
KEOGHS
Чевли Големина:
22
Одговара на растојанието:
5КМ
Кочница режим:
на возилото
Телото технологија:
боја
Цевка Материјал:
Вознемирени алуминиум легура
Амортизацијата перформанси:
двојно шок апсорпција
Виткање систем:
Двојно осигурување брз виткање
Големина На Тркало:
20cm
Возраст:
Возрасни и деца
Висина:
105CM
Широк:
16cm

Избор на купувачот