DWCX 8352A005 8355A004 8337A015 2 парчиња Задните Опашка Магла Светлина Светилка Рефлектор за Мицубиши Outlander 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Ново

DWCX 8352A005 8355A004 8337A015 2 парчиња Задните Опашка Магла Светлина Светилка Рефлектор за Мицубиши Outlander 2007 2008 2009

DEN 1443.00
DEN 1535.52

Во форма достапна за нарачката

2x Задното Десно Лево Опашка Магла Светлина Светилка Рефлектор 8352 A005 8355 A004 Одговара за Мицубиши Outlander 2007-2012
Состојба : 100% нови Боја : Црвено & Сива Материјал : Пластични & Метал Производителот Дел Број : 8352 A005, 8355 A004, 8337 A015 Сијалица : WY21 W Објект се вклучени :
1x лево задни светла со сијалица
1x право задни светла без сијалица Компатибилен Со : одговара за Мицубиши Outlander 2007-2012 Забелешка : задните вистинската светлина е лажна светлина, ве молиме проверете пред да ја купите.
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински.
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Главните својства

Тип На Објект:
Дополнителни Кочница Светла
Име На Модел:
8352A005, 8355A004, 8337A015
Температура На Боја:
3000K
Outlander-Година:
2009,2007,2012,2011,2008,2010
Бренд Име:
DWCX
Мицубиши Модел:
Outlander
Wattage:
-
Објектот Тежина:
572 g
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Материјал:
Пластични & Метал
боја:
Црвено & Сива
Производителот Дел Број:
8352A005, 8355A004, 8337A015
одговара 1:
за Мицубиши Outlander 2007 2008 2009 2010 2011 2012
сијалица:
WY21W
забелешка:
На задното десно светлина е лажна светлина

Избор на купувачот