Мерцедес C200 А4 А3 А1 CD ласерски/RAE106/RAE-106
Ново

Мерцедес C200 А4 А3 А1 CD ласерски/RAE106/RAE-106

DEN 600.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Специјални Функции:
CD Плеер,CD-R,CD-RW
Објектот Големина:
7
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Од Моќ:
45w
OSD Language:
Англиски
Компјутерската Меморија Големина:
512
Резолуција:
400
Бренд Име:
jupoco извор
Име На Модел:
RAE-106
Напон:
12V
боја:
Црна
Дигитални Медиуми Формат:
CD
Големина На Дисплеј:
4
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на купувачот