Fedex 250Pcs 30 Сребро Алуминиум Младите Стрелка Областа Точка Вметнете трговија на Големо Соединение Извивам Лак Стрелаштво Лак Лов на птици Снимање
Ново

Fedex 250Pcs 30 Сребро Алуминиум Младите Стрелка Областа Точка Вметнете трговија на Големо Соединение Извивам Лак Стрелаштво

DEN 20160.00
DEN 22400.16

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме original стрелаштво фабрика, ако сакате трговија на големо објект, pls контактирајте со нас.
Материјал : 6063 алуминиум
'Рбет : Околу 500
Употреба : за Млади Стрелец
Shate Должина : 30inch
Вратило Боја : Сребрена
Nock : 2014
Вметнете : алуминиум
Ване : 3inch TPU пластични ване
Nock и ване боја може да се промени ако треба, без порака ќе ја испрати боја како фотографија.
Известување
Ова е младите стрела, е погоден за пракса и да ловат мал животните. Ако сакате за лов на големи животни, pls изберете 2218 7075-T6 алуминиум материјал стрелка. Ви благодариме.
превозот во светот :
Бесплатен превозот преку "Федекс" да се дел земјата. Превозот во светот.
плаќање :
Ние Прифаќаме ЗАЧУВАМ И Т/Т плаќање.Плаќање мора да бидат дадени во 5 дена по акција заврши. Сите не плаќаат понудувачи ќе резултира во не-плаќање на купувачот сигнализација од Ebay и негативни повратни информации од продавачот
Политика на враќање : прифатени
Штетата стока се враќа во првите 10 дена од денот на купени на Превозот и Ракувањето не се враќа. Штета стока ќе бидат разменети за истиот предмет. Објаснување на природата на дефектот и реден број, мора да се забележи, пред ставање во промет може да се даде.
Трговија на големо :
Ние сме orignal производство,ОЕМ и ODM се нудат.Ние ќе добредојдовте на веледрогерија и мало,Можете да купите нашите производи и потоа се продаваат во вашиот локален клуб,продавница,интернет,итн.Јас ќе ви ги понудиме најдобрите трговија на големо цена за вас. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Јас ќе бидам среќен да одговори навремено прашање. ако сакате да трговија на големо големо количество предмети,јас ќе ви даде најдобра цена.
Изберете нас, да се изберат најдобрите!
Ние сме manufactory кои се специјализирани во производство и извоз на Стрелката, Slingshot, Ване, Пердув, Nock, Broadhead, Совет и Стрела цевка.
Исто така, добредојде на нашите клиенти да испратите примерок ни овозможува да се развие нова линија на производи. Ние секогаш може да се сретнат различни потреби.
Одличен квалитет секогаш е нашата цел и стана нашата фабрика е живот. Нашиот успех во бизнисот е врз основа на нашата позитивен став кон квалитет и услуга.

Главните својства

Број На Модел На:
2018
Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Лов
Вратило Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
ELONG ОТВОРЕНО
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
Вратило Боја:
Сребро.
вратило lenght:
30
Ване Боја:
1 Сребрена + 2 Црна
точка:
завртка точка 100 зрна
Вметнување:
Алуминиум

Избор на купувачот