Затворен Мини Звучници Аларм Сирената со Stroble блиц светлина 12V DC Ѕвончето
Ново

Затворен Мини Звучници Аларм Сирената со Stroble блиц светлина 12V DC Ѕвончето

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Затворен Мини Звучници Аларм Сирената со Stroble блиц светлина 12 V DC Ѕвончето
Модел : SE-103
Номинална Напон : 12 V DC
Номинална Струја :
Ѕвончето ниво : >= 108d B/30cm
Удари/Мин : 150 пати
Боја : Бела & Црвена
Димензии : 12cm 7.4 cm 5cm
Она што е во пакет?
1 парче мини сирената со strobe
Пријателски Информации :
Ако ви треба адаптер за тоа, можете да го додадете само 3 ДОЛАРИ и да се добие точен оригинални адаптер за оваа сирена.
ве молиме контактирајте со нас да ја промените вашата нарачка цена.

Главните својства

Број На Модел На:
SE-103
Бренд Име:
OwlCat
Модел:
SE-103
Номинална Напон:
12V DC
Номинална Струја:
Ѕвончето ниво:
>= 108dB/30cm
Удари/Мин:
150 пати
боја:
Бело/Црвено
Адаптер:
Не Се Вклучени
is_customized:
Yes
Напон:
1A

Избор на купувачот