розевиот кармин маскота костими, шминка кармин,маскота костим за ноќта на Вештерките партија настан
Ново

розевиот кармин маскота костими, шминка кармин,маскота костим за ноќта на Вештерките партија настан

DEN 7200.00

Во форма достапна за нарачката


Ние бевме таму повеќе маскота костим, вие сте добредојдени да ги нарачате.
Добредојдовте во мојата Продавница!!
Опис на производот : Сите маскота костим се сосема нова ,во одлична состојба и направени со многу мека и санитетски материјал.маскота костим вклучува : маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа,рака ги покрива Главата материјал : POLYFOAM (не картон).Сите фотографии покажа дека се преземени од актуелната носии. Купувачот ќе добие оној исто како што ќе видите тука. Производ Висина Големина На :
S : 160 CM-170 CM M : 170 CM-175 CM L : 175 CM-180 CM XL : 181 CM-185 CM XXL : 185 CM-190 CM XXXL : 190 CM-200 CM
Ве молиме да ми кажете големината ќе треба по цел тоа, ако нема нормална големина за вас, ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина, тогаш можам да custome тоа за вас ! Забелешка : ве молиме, напишете ја големината или висина и тежина , Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме наскоро. Превозот : 1.Тежина на костимот е околу 5-6kg. 2.Оваа маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена. 3.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин. Тоа може само да се земе 3-7 дена да повеќето земји, вклучувајќи ги Австралија, САД, Франција,Германија,Шпанија... 4 .следење на број ќе се обезбеди по испраќаат. 5.Ако сакате да трговија на големо ние може да се комбинираат на превозот. 6. ве молиме наведете вашиот Телефон Не. и Адреса за испорака. Политика : ве Молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред понуда. Ве молиме имајте во предвид сите продажни се конечни,а не Ние едноставно го прифати враќањето затоа што не ми се допаѓа . Сериозни понудувачот ве молам. Повратни информации : Кога трансакцијата е завршена,и ако сте задоволни со тоа,и ние ќе го прават истото за вас.Ние работиме многу напорно за ВАС _100% позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни,ве молам дозволете ми да знам,јас ќе се обидам во моја моќ за да го решат проблемот

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
12
Знаци:
маскота костим

Избор на купувачот