Стил Лето Дами Убава Назад Завиткани Во Градите Вест Мода Дива Сјај Корејски Брендирани Градник F4
Ново

Стил Лето Дами Убава Назад Завиткани Во Градите Вест Мода Дива Сјај Корејски Брендирани Градник F4

DEN 109.00
DEN 136.32

Во форма достапна за нарачката


Нов Стил Лето Дами Убава Назад Завиткани во Градите Вест Мода Дива Сјај корејски Брендирани ЕДЕН Градник ГОЛЕМИНА Биста : 60cm-90cm / 23.6-35.4 " Погоден за чаши : 70 ABC, 75 ABC, 80 ABC, 85 ABC

Главните својства

Чаша Големина:
една големина
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Градник Стил:
Лесна,Поместена
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Модални
Рака Тип:
Заменлива Ремени
Куп Форма:
Полна Чаша
Број На Модел На:
градник
Затворање Тип:
Забавува Кука-и-око
Бренд Име:
WJ

Избор на купувачот