Проектор Светилка NP10LP /P-VIP150-180/1.0 E20.6 за NP100 / NP100A / NP100G / NP905G2 / NP200 / NP200 EDU / NP200A / NP200G
Ново

Проектор Светилка NP10LP /P-VIP150-180/1.0 E20.6 за NP100 / NP100A / NP100G / NP905G2 / NP200 / NP200 EDU / NP200A / NP200G

DEN 3403.00
DEN 3582.24

Во форма достапна за нарачката


Poduct спецификација
Број На Модел :
NP10 LP
Тип На Сијалица
P-VIP 150-180
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
НП 100/ NP100 A/ NP200/ NP 200 A/ NP200 G
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Paypal, T/T, Western Union
Производ Слика
Нашите услуги
1. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
5. Далечински Контроли за сите брендови.
6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Компанијата информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор светилка/замена проектор светилка веледрогерија во Кина. Снабдување со оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција на оригинални светилка. Основана е во 2005 година, Geying Electronics Co.,Ltd имаат брзиот развој во тие години врз основа на проектор центар за одржување. ние се прошири на пазарот, не само во татковината, но, исто така, Југоисточна Азија, Западна и Источна Европа, Блискиот Исток и др. За да се задоволат различните cutomers' треба, ние исто така нудиме кина-направени компатибилен проектор светилка и проектор сијалица за сите брендови со 90-ден гаранција,оригиналниот со 180 дена гаранција. Со богат акции, 10 години искуство , силен технички тим и добар по продажба на услуги, ние имаме целосна доверба да биде вашиот најдобар избор како Кинески проектор светилка снабдувач. Добредојдовте да преговараат и да соработуваат.

Главните својства

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
NP10LP
Број На Модел На:
NP09LP
Тип На Сијалица:
p-vip 150-180
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
N ЕЗ NP100/ NP100A/NP200
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина:
1 Парче
Превозот услови:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
начин на плаќање:
Т/T, Western Union

Избор на купувачот