Луксузна розово злато тенок Ѕид се Префрлите Панел Светлина Switch 3 Банда 2 Начин да им Помогнам на Копчето Рокер Switch 16A,110~250V, 220V
Ново

Луксузна розово злато тенок Ѕид се Префрлите Панел Светлина Switch 3 Банда 2 Начин да им Помогнам на Копчето Рокер Switch 16A,110~250V,

DEN 153.60

Во форма достапна за нарачката


Механички Живот 100 000 пати на операција
Бренд Име Jomall
Max. Напон 250 V
Max. Тековната 16 A
Големина 86*89mm
Се користи За осветлување

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
JOWS05
Гаранција:
една година
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
сертификација:
CCC
Бренд Име:
JOTTA

Избор на купувачот