Германија Квалитет Balea Soft & Јасно 3in1 Чистење, Пилинг Маска за Ефикасно Отстранување на Нечистотии blackheads & вишокот на себум
Ново

Германија Квалитет Balea Soft & Јасно 3in1 Чистење, Пилинг Маска за Ефикасно Отстранување на Нечистотии blackheads & вишокот

DEN 1334.40

Во форма достапна за нарачката

Balea Soft & Јасно 3in1 Чистење, Пилинг Маска 150ml Насочите вашата кожа со 3 производи на Balea комбинирани во еден производ. Вашата кожа е темелно исчистени. Нечистотии, blackheads и вишокот на себум се во минатото. Производот ви помага за зголемување на самодовербата. *пилинг, маска и чистење на производот *против вишокот на себум и мозолчиња *спречува blackheads и нечистотии од кожата *unclog порите *кожата компатибилност dermatologica Ily одобрена Апликација : 1.Cteansing : КОГА : наутро и навечер. КАДЕ:лицето,вратот,decollete. КАКО : се Применува на влажна кожа. Нежно се шири. И : Мијат темелно. 2.Пилинг : КОГА : секојдневно. КАДЕ : Лице. КАКО : се Применува на влажна кожа. Нежно се шири. И : Мијат темелно. 3,Маска : КОГА : 2 до 3 пати неделно. КАДЕ : на очисти лицето. КАКО : се Применува. Оставете за 3 до 5 минути. И : Мијат темелно. Избегнувајте контакт со очите.
1.Ние брод на Светот, освен APO/FPO
2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20
работни дена. Русија некои област треба 60 или 90 дена. Времето за испорака зависи од
дестинација и други фактори, тоа може да трае до 20-40 работни дена.
3.Други посебни производот ќе биде испратен од страна на погоден превозот начин .
1.Жалам што ние не го сторат наплата ако само го промени вашиот ум и одлучи дека не сакаат на нив. Ве молиме размислете внимателно пред да нарачате.
2.Ние ќе рефундирање или замена за погрешни или оштетена стока. Ние не ќе надоместок за штета причинета од страна на клиентот. Производи мора да се врати во рок од 10 дена од приемот со оригиналниот пакет.
3.Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по Аукција Затворени.
4.Имаме за цел да се парцели подготвени за испраќање во рок од 5-7 работни дена по извршената уплата
примени.
5.Ако има било какви одложувања ние ќе ве контактираме веднаш.
6.Сите парцели се испраќаат преку курирска со песна и да се трага.

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Белење,Третман на Акни
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Формулирањето:
Крем
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YourLove
НЕТО-WT.:
150ml
Број На Модел На:
Чистење, Пилинг Маска
сертификација:
GZZZ
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
алое вера, се зголеми хип масло, kaolin глина
Тип:
Перат Маска
Потекло:
Германија Balea
Функција:
Направи Кожата Негуваат и целосно чистење
Придобивки:
Длабоко Чистење На Лицето
детали:
темелно исчистени
Ефикасноста:
Отстрани Нечистотијата Од Лицето
feature1:
зголемување на самодовербата
имот:
unclog на порите
Производот Категорија:
Додаток за Лице
feature2:
Висок квалитет
Feature3:
прифатлива и ефикасно природно за нега на кожата

Избор на купувачот