VENSANAC 2017 Нова Линија на Моделот О Вратот Долги Вечерни Фустани без Ракави Домот Цвеќиња Резервоарот Чипка Appliques Партија Пром Фустани
Ново

VENSANAC 2017 Нова Линија на Моделот О Вратот Долги Вечерни Фустани без Ракави Домот Цвеќиња Резервоарот Чипка Appliques Партија

DEN 2856.00
DEN 3807.36

Во форма достапна за нарачката


International shipping
1.Светот
2.Време на испорака :
Од Воздухопловната/Airparcel : Генерално, за 7-21 Работни дена (Бесплатен Превозот)
Од Express : Општо земено, околу 4-6 работни дена
3. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден од денот на уплатата примена.
4. За Воздух Mail : поголемиот дел од земјите во рок од 10 до 20 работни дена. освен Западна европа ,Африка .(15-30days.)
5 : ако не сте се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Ако сеуште не сте добиле одговор по 24 часа, ве молиме проверете на спам на вашата e-mail сандаче. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација.
6.Следново е приближна на превозот време за различни региони за Воздух Mail :
Земјата Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22
Работни Дена + Сабота + Недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31
Сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата
Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата
Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата
Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата
Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата
Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9% Наплата
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
7. Меѓународни Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
a : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање
1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.
Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.
Однапред ви благодариме за вашето трпение.
Повратни информации
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение.
За НАС
1.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
2. Многу продавачи на снабдување со сивиот пазар, Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет.
3.Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас. Ако мислите дека ние може да ги задоволи вашите барања, ве молиме прашајте ме detailes за соработка.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Цвеќиња,Шема,Чипка,Кристал,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
VENSANAC
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
32041
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Кроена
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Избор на купувачот