6Pcs Црвено Swhacker Broadheads 2 Проширување со Нож 100Grain за Лак Лов
Ново

6Pcs Црвено Swhacker Broadheads 2 Проширување со Нож 100Grain за Лак Лов

DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката

Спецификација На Производот : Боја
Црвено(ние, исто така, имаат и други бои) материјал од не ' рѓосувачки челик сечилото 2 нож Исечете дијаметар 4.5 cm/1.75 инчен Тежина за 100grain Должина
6.5 см/2.5 инчен Производ Прегледи :

Главните својства

Употреба:
Лов
Бренд Име:
UUS
Број На Модел На:
broadhead-B61
Тип:
Лак & Стрелка Сет
боја:
Црвена
Тежина:
100 grain
Количина:
6Pcs
ОЕМ:
Добредојде
Должина:
6.5cm about 2.5 inch
сечилото:
2
намалување дијаметар :
4.5 cm за инчен 1.75
quanlity:
НАЈДОБРИ
Употреба:
Лов

Избор на купувачот