Внесувањето воздух за Полнење За 2013 -14 Акура ILX 2.4 L
Ново

Внесувањето воздух за Полнење За 2013 -14 Акура ILX 2.4 L

DEN 3024.00

Во форма достапна за нарачката


Опис :
100% сосема нов . Никогаш не се обиделе или инсталирани.
Внесувањето воздух за Полнење за 2013 - 2014 година Акура ILX 2.4 L
Внесувањето воздух за Полнење за 2012 - 2014 година Хонда Граѓански Si FB6 FG4 2.4 L
НАЈДОБРИ МОЌ Hight Протокот на Воздухот за Полнење
Подобрување на повеќе коњски сили
Едноставна топ-на дел без модификации на возилото.
(Како изгледа во фотографии . она што го гледате е она што ќе добиете.)

Главните својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Име На Модел:
2.4 т
Модел Година:
2013 -2014
Бренд Име:
BP
Поставување на Возило:
доза систем
Материјал Тип:
Алуминиум
Автомобил Производител:
Акура
Објектот Тежина:
1.5kg

Избор на купувачот