7 Посебен Автомобил DVD за Форд Фокус II 2008 2009 2010 2011 & Ford Mondeo 2008-2011 & Ford C-Max 2008 2009 2010 2011
Ново

7 Посебен Автомобил DVD за Форд Фокус II 2008 2009 2010 2011 & Ford Mondeo 2008-2011 & Ford C-Max 2008 2009 2010 2011

DEN 13167.00
DEN 13860.00

Во форма достапна за нарачката

Универзална Задна Камера CAM009 : Надворешен Микрофон MIC001/MIC002 : (1,70 Метри)/(3. Иако сме направиле максимални напори за да се обезбеди оваа точка бидат компатибилни со останатите возила, ве молиме проверете година, димензиите и обликот на централната конзола на вашите возила пред купување. Ако вашиот центар конзола е прав агол со пократок должината, обликот , ве молиме обратете се до XTRONS PF75 FFFAP или PB76 FFFAP . Ако вашиот центар конзола е прав агол со подолги должината, обликот , ве молиме обратете се до XTRONS PDAB70 FSF-Б или PDAB70 FSF-S . За да бидете сигурни дека е радио за автомобил навистина е соодветен со вашиот автомобил, ве молиме да се споредат форма & големина на автомобил радио и моќта кабел конектор со оригиналниот автомобил прво. Оваа единица не поддржува Convers Плус функција. Оваа единица не поддржува вашиот автомобил е оригиналот СИНХРОНИЗАЦИЈА функција. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е централната конзола е овален облик пред купување, или тоа може да не бидат компатибилни со вашиот автомобил.00 Метри) 3.0 Поддршка и Стилски Кориснички Интерфејс & Moveable Икони
Ве молиме имајте предвид дека останатите компатибилни модели се само за повикување само.
7" Екран на Допир Посебен Автомобил DVD за Форд Фокус II 2008 2009 2010 2011 & Ford Mondeo 2008-2011 & Ford C-Max 2008 2009 2010 2011 & Ford S-Max 2008-2011 & Форд Галакси II 2006-2011 & Ford Kuga 2008-2012 со Вградени во Возилото Стандард DAB+ Модул & Професионални DAB+ Антена & Андроид Огледало Линк за Поддршка & Bluetooth 4. Ве молиме проверете го вашето возило е центар конзола за да се види дали тоа е истиот со слика во релевантната локација (ве молиме видете постер за детали) , ако тоа е (не е quadrate лице панел надвор од заоблени лице panel) , тогаш оваа единица не е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме обратете се до XTRONS PDAB70 FSF-Б или PDAB70 FSF-S . GPS мапата картичка со присутен GPS мапата трошоците за екстра
Изборни Предмети/Функција Модули : 1. На 3 Земји Листи како што е подолу : (Трошоци ако сакате да го спарите со автомобил DVD) :
* Опција 1 (Западна Европа GPS Мапата ) : Австрија, Белгија, Холандија, Шведска, Норвешка, Данска, Финска, Франција, Андора, Сад, Германија, Обединетото Кралство, Ирска, Италија, Ватикан, Сан Марино, Луксембург, Португалија, Малта, Шпанија, Гибралтар, Швајцарија, Лихтенштајн * Опција 2 (Северна Америка GPS Мапата ) : сад, Канада, Мексико, Бахами, Cayman Острови, костарика, Панама, Гватемала, Белизе, Хондурас, Никарагва, Салвадор, Куба, Јамајка, Бермуди, Dominica * Опција 3 (Океанија GPS Мапата ) : Австралија, Нов Зеланд
Ако сте биле од Земјите од Европска Унија и сте загрижени за се вклучени во царинење проблем и да биде обвинет со висок увоз даночни/царина, ние би сакале да ви препорачуваме да изберете нашите специјални велика БРИТАНИЈА испорака услуга, која чини дополнителни Со испорака од велика БРИТАНИЈА, магацин за вас, нема да има увоз даночни/царина/ДДВ за вас на сите. Можете да платите дополнителни преку линкот подолу директно (Некои земји од велика БРИТАНИЈА ДПД само, некои други со велика БРИТАНИЈА DHL само) :
. Една Антена MPEG2/4 ДИГИТАЛНА-T Дигитална ТВ Приемник Кутија FV009 : Dual Антени MPEG2/4 ДИГИТАЛНА-T Дигитална ТВ Приемник Кутија FV010 : Мемориска Картичка со GPS Мапата : ( 3 Изборен Земји Листи како што е подолу ) : Ако сакате да купите GPS мапата картичка со релевантни GPS мапата, ве молиме да се купи објектот подолу :
Кажете ни Земјите Листа сакате и вашиот автомобил DVD плеер име на модел, така што можеме да знаеме дека ние треба да се испрати на ТФ-картичка опција или на SD-картичка опција.

Главните својства

боја:
Црна, Сребрена
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Шпански,Руски,Хебрејски,Унгарски,Француски,Јапонски,Полски,Португалски,Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните),Италијански,Арапски,Германски,Англиски
RAM меморија:
256Mb
Фокус-Година:
2010,2009,2008,2011
Големина На Дисплеј:
7
Ford Модел:
Фокус
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Макс Надворешна Меморија:
32g
Име На Модел:
PDAB70FSF-Б
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Посебна Карактеристика:
Поддршка Може Да-Автобус
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
800*480
Напон:
12V
Оперативен Систем:
Windows Ce
Бренд Име:
XTRONS
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Објектот Тежина:
3kg
ROM:
128 mb
Вграден во Возило Стандард DAB+ Модул:
Yes
Професионални DAB+ Антена Вклучени:
Yes
Оперативен Систем:
ТРЕПНЕ 6.0
Управувачот контрола:
ДА/Dual Channel CanBus Кутијата
Стилски Кориснички Интерфејс:
Yes
Moveable Икони:
Yes
Bluetooth 4.0 Поддршка:
Yes
дигитален екран на допир:
Резолуција 800*480
Огледало Линк Функција На Поддршка:
Андроид Верзија Само
Надворешен Микрофон Поддршка:
Yes

Избор на купувачот